Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Přijímací řízení 2.0.

V aplikaci Twigsee můžete nastavit online přijímací řízení. Díky tomu se vyhnete zbytečnému papírování a celý proces přijímacího řízení se značně urychlí. Rodiče mohou jednoduše poslat vyplněné přihlášky a dokumenty elektronicky.


Video návody:

Jak si vytvořit přijímací řízení

Vyhodnocení přijímacího řízení


Jak nastavit přijímací řízení?

1. Nastavení e-mailů pro rodiče

Přednastavte e-maily, které by měli rodičům dorazit při přijetí či zamítnutí přihlášky. To učiníte v sekci Nastavení a kategorii E-maily.

Twigsee kde v menu naleznete nastavení obsahu e-mailu

Do e-mailu si můžete velmi snadno nastavit zástupné znaky, pro informace, které rodiče již do systému uvedly. E-mail se tedy vygeneruje pro každé dítě s jeho informacemi.

Twigsee Do e-mailu si můžete velmi snadno nastavit zástupné znaky, pro informace, které rodiče již do systému uvedly.

2. Sekce přihlášky

V sekci Přihlášky si pak pod kategorií Přijímací řízení nastavíte:

  • Základní nastavení – v administraci Twigsee můžete nastavit název a dobu, po kterou bude přijímací řízení aktivní. Pokud máte více poboček a provádíte přijímací řízení současně, máte možnost nastavit preference a kapacitu pro každou pobočku zvlášť.
  • Obsah formuláře – zde můžete nastavit, jaké údaje od rodičů požadujete nebo jaké přílohy od rodičů očekáváte.
Twigsee zde můžete nastavit, jaké údaje od rodičů požadujete nebo jaké přílohy od rodičů očekáváte
  • Potvrzovací stránka – Tato stránka se ukáže rodiči po odeslání přihláškového formuláře a současně mu ve stejné podobě přijde také na email. Napište do ní instrukce pro rodiče, jak dále postupovat v přijímacím řízení. Můžete sem rodičům vložit dokumenty, které se jim již vyplněné vygenerují. Nabídka dokumentů vychází z těch, které jste si vytvořili v samotné sekci dokumenty v systému. Uvedený vzor můžete použít jako naši inspiraci a můžete si jej dle potřeby individuálně zcela přepsat.
Twigsee Napište do ní instrukce pro rodiče, jak dále postupovat v přijímacím řízení. Můžete sem rodičům vložit dokumenty, které se jim již vyplněné vygenerují.

3. Uložení a odkaz

Po uložení se vám v kategorii Přijímací řízení objeví nová položka a na konci řádku najdete odkaz, který si vložíte na webové stránky. Všechny přihlášky Vám spadnou do sekce Přihlášky, kde budou čekat na vyhodnocení.

TIP: Přijímací řízení lze upravovat i v případě, že již probíhá. Na již odeslané přihlášky změna nebude mít vliv.

Tímto ale nekončíme. Víme, že jednou z nejtěžších částí je i samotné vyhodnocení přijímací řízení a i zde pro vás připravujeme nové funkce, které vám ušetří spoustu času a nervů.