Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Uvítací příspěvek v aplikaci, třídy v detailu dítěte, nová verze mobilní aplikace

PŘEHLED NOVINEK

1. UVÍTACÍ PŘÍSPĚVĚK V APLIKACI

Každý rodič po prvním příchodu do aplikace uvidí uvítací příspěvek s krátkým návodem a odkazem na video, jak s Twigsee pracovat. Věříme, že i díky tomu proběhne seznámení s aplikací a nastartování rodičů ještě snadněji.

2. TŘÍDY V DETAILU DÍTĚTE

V kartě dítěte v mobilní aplikaci již neuvidíte jeho archivované třídy – pouze ty současné.

3. NOVÁ VERZE MOBILNÍ APLIKACE – 1.7

A. Řazení tříd v aplikaci

Pro lepší orientaci v aplikaci je nyní možné seřadit třídy dle preferencí školy. Třeba od nejdůležitějších po ty méně využívané. Změnit pořadí může kterýkoliv z administrátorů školky. Nastavení se aplikuje pro všechny zaměstnance, kteří aplikaci využívají.  

Kde a jak třídy seřadit?

1. V PC administraci na levé liště v sekci Třídy naleznete podkategorii „Pořadí
v APP“.

2. Po kliknutí na podkategorii se vám zobrazí interaktivní seznam tříd.

3. Pole s názvem třídy pomocí myši přetáhnete na požadované místo.

4. Změnu uložíte.

UPOZORNĚNÍ: Podle pořadí v administraci se třídy seřadí všem zaměstnancům, kteří aplikaci využívají!

B. Správa různých poboček

Pokud spravujete více školek, nově se Vám po otevření aplikace zobrazí v přehledu tříd nejprve jednotlivé pobočky a po jejich rozbalení seznam konkrétních tříd s dětmi, jak jste zvyklí. 

Pořadí si hravě nastavíte v přehledu jednotlivých poboček po přihlášení do PC administrace. Stačí kliknout na Pořadí školek a přeřadit si je obdobně jako v případě tříd.

Výběr konkrétní pobočky (a následně třídy a dětí) jsme přidali do všech sekcí – filtry, vytváření příspěvků a anket, přehled dětí a docházky. Rychle tak například najdete vybrané dítě, jehož rodičům chcete zaslat důležité sdělení nebo zaevidovat docházku.

V NÁSLEDUJÍCÍCH DNECH

1. WEBOVÁ APLIKACE PRO UČITELE

Co nevidět vám představíme webovou aplikaci pro učitele. Díky ní budou moci sami spravovat a editovat třídní knihu z počítačového prostředí. Během dvou týdnů pak doladíme i poslední vychytávky k timeline a evidenci docházky a učitelé tak budou mít zcela plnohodnotnou alternativu k mobilní aplikaci. K spuštění tohoto prostředí vám zašleme zvláštní newsletter plný novinek pro učitele

2. NEPŘETRŽITÝ PROVOZ ŠKOLKY

Některé školky mají vlastní specifický provoz, kdy např. děti mohou docházet o státním svátku apod. Proto do systému přidáme možnost „vypnout“ nejen státní svátky, ale také víkendy. Sami si tak nastavíte, v jakých dnech má školka otevřeno a docházka vašich dětí se bude bez problémů evidovat do všech potřebných přehledů.

Proces nastavení:

  1. V PC administraci přejdete přes záložku Nastavení do Editace školky.
  2. V sekci Rozšířené si nastavíte, jestli chcete, aby se vám v docházce zohledňovaly státní svátky.
  3. Současně si můžete navolit, ve které dny je školka v provozu, abyste mohli evidovat docházku dětí, a to třeba i o víkendu.

3. STATISTIKA 

Abychom vám ulehčili práci, připravujeme pro Vás přehledové statistky. Akreditovaným školám pomohou s každoročními výkazy, např. jako podklad pro S 1-01. Brzy ji uvidíte v levé liště v sekci Statistika. Díky připraveným filtrům získáte přehledně souhrnná data, např. o počtech dětí v jednotlivých třídách či jejich věku

JIŽ BRZY SE MŮŽETE TĚŠIT NA …

WEBOVÁ APLIKACE PRO RODIČE

Získali jsme několik podnětů a požadavků na webovou aplikaci pro rodiče. Rádi bychom vám nyní oznámili, že jsme ji pro vás v průběhu celého léta připravovali a nyní ji finálně testujeme. Ke konci října se tak rodiče mohou těšit na nové rozhraní, které jim přinese alternativu k mobilní aplikaci.