Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Nastavení Základní

Aby bylo možné získávat od systému Twigsee přesné a aktuální informace, je nezbytné provést správná nastavení v administraci, konkrétně v sekci Nastavení a Editace školy. Tímto krokem zajistíte, aby systém propisoval a zajištoval relevantní údaje.

V sekci Nastavení vyberete Editaci školky. V první kartě Základní naleznete informace o vaší škole, včetně adresy a kontaktních osob.

Pokud plánujete generovat prostřednictvím systému Twigsee dokumenty, jako jsou evidenční listy či rozhodnutí o přijetí, je nezbytné, aby tato stránka byla kompletně vyplněna. Do generovaných dokumentů se automaticky přenesou informace, jako například adresa a kontaktní osoba.

Je rovněž vhodné doplnit kontaktní údaje pro efektivní komunikaci s námi. Základní informace v této kartě jsou již předvyplněné naší stranou, proto stačí provést kontrolu a případně upravit.

Doporučujeme také nahrát aktuální logo školy a doplnit kolonku Popis. Tyto informace se po vyplnění zobrazují v aplikaci v kartě dítěte. Můžete zde uvést kontakty na jednotlivé třídy, provozní dobu školky, vyzvedávání v konkrétních časech a například i odkaz s důležitými informacemi z webu školky (ŠVP, adaptační program a pod.)

Twigsee V sekci Nastavení vyberete Editaci školky. V první kartě Základní naleznete informace o vaší škole, včetně adresy a kontaktních osob.