Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Fakturace za poskytování služeb Twigsee

1. Na základě čeho se tvoří faktura?

Systém Twigsee je možné si předplatit na měsíc či na rok. Faktura odchází na každou pobočku zvlášť a generuje se dle informací uvedených v Editaci školky a dle platných licencí. Kategorii Editace školky naleznete v sekci Nastavení v levé liště v PC administraci.

Zde je nutné kliknout na sekci Fakturační údaje. Jakákoliv změna v této sekci se propíše do následující faktury. Pokud by bylo potřeba změnit již vystavenou fakturu, kontaktujete nás prosím. Splatnost faktury je 14 dní.

Twigsee zobrazení a vyplnění fakturačních údajů

2. Komu faktura dorazí?

Faktury odejdou na všechny emaily uvedené v části Příjemci faktur. Vždy musí být uveden alespoň jeden příjemce.

Twigsee vyplnění příjemce faktury

3. Měsíční vyúčtování a jak upravím počet licencí?

Fakturace za využívání systému Twigsee probíhá vždy 1. v měsíci na daný měsíc.

Licence se fakturují dle aktuálního počtu k 1. v měsíci a dle platné smlouvy. Tedy v případě přidání licence bude následující faktura automaticky navýšena o cenu za danou osobu (dle aktuálního ceníku – pokud není ve smlouvě uvedeno jinak). Pro úpravu zvoleného balíčku, kontaktujte sales@twigsee.com, kolegové Vám rádi pomohou vše nastavit tak, aby to pro Vás bylo co nejvýhodnější.

4. Roční vyúčtování a jak upravím počet licencí?

Faktura v tomto případě odchází dle domluveného data. Novou fakturu pak systém vystaví k danému datu následující rok.

Pokud dojde k navýšení počtu uživatelů (licencí), tak systém automaticky vystaví měsíční fakturu za daného uživatele (licenci) k 1. dni v měsíci a bude tyto dodatečné licence i nadále fakturovat po měsících, pokud nedojde k úpravě daného balíčku.