Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Upomínka platby

Hromadí se Vám neuhrazené faktury za stravné a školkovné, nechcete trávit čas neustálým upozorňováním rodičů na jejich úhradu? V administraci můžete aktivovat funkci upomínek plateb. Po jejím zapnutí systém automaticky generuje upomínky a odesílá je rodičům, kteří mají neuhrazené platby. Tato možnost nejen usnadňuje sledování plateb, ale zároveň umožňuje urychlení procesu vyrovnávání neuhrazených faktur. Rodiče obdrží upomínku na platbu ve formě e-mailu.

Kde nastavím upomínku platby?

V hlavním menu v levém sloupečku vyberte sekci Nastavení – Editaci školky. Následně klikněte na kartu Fakturační údaje. Zde najdete možnost povolení odesílání upomínek na e-mail. Po povolení této funkce se zobrazí další okno, kde můžete vybrat termíny pro odesílání upomínek rodičům.

Twigsee V hlavním menu v levém sloupečku vyberte sekci Nastavení - Editaci školky. Následně klikněte na kartu Fakturační údaje.

Abychom zajistili účinnost procesu, doporučujeme nastavit několik po sobě jdoucích termínů. Například, můžete zvolit intervaly 7 dní, 14 dní a následně 28 dní. Pokud platba nebyla uhrazena do 7 dní od předchozí upomínky, systém automaticky vygeneruje další upomínku, a stejný postup se opakuje.

Twigsee Abychom zajistili účinnost procesu, doporučujeme nastavit několik po sobě jdoucích termínů.
Twigsee Abychom zajistili účinnost procesu, doporučujeme nastavit několik po sobě jdoucích termínů.

Po nastavení upomínek a termínů upomínek uložte svá nastavení stisknutím zeleného tlačítka Uložit, které naleznete v pravém dolním rohu stránky.

Rodiče obdrží e-mail s informací o nezaplacené platbě:

Twigsee Rodiče obdrží e-mail s informací o nezaplacené platbě

Jakmile rodič platbu uhradí a platba bude označena v systému jako zaplacená, další upomínka už rodiči nepřijde.