Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Zaslání pozvánky do aplikace

Rodiče pozvete do aplikace pomocí Registračního e-mailu v administraci Twigsee. Jakmile se rodič do aplikace přihlásí, tak bude v administraci vidět datum jeho posledního přihlášení do systému.

TIP: Rodiče musí být nejprve zadáni v administraci. Jak přidat rodiče?

1. Kde je umístěn Přehled rodičů?

V hlavním levém menu pod záložkou Uživatelé vyberte sekci Rodiče

Po rozkliknutí se otevře okno Přehled rodičů

Twigsee V hlavním levém menu pod záložkou Uživatelé vyberte sekci Rodiče.

2. Odeslání přístupů pro vstup do aplikace

U každého rodiče je v pravé části příslušného řádku umístěno několik ikon. První ikonou je obálkaČerná barva obálky značí, že rodiči ještě přístupy do aplikace nebyly odeslány. Po kliknutí na obálku se objeví možnost Odeslat přístupy. Vybráním možnosti Ano je rodiči odeslán e-mail s přístupy do aplikace s krátkým návodem, jak aplikaci stáhnout a jak se přihlásit, včetně nastavení hesla. 

Twigsee U každého rodiče je v pravé části příslušného řádku umístěno několik ikon.

O odeslání e-mailu rodiči informuje zelené vyskakovací okno Registrační e-mail byl poslán. Barva ikony Obálky se změní na oranžovou.

Twigsee okno s potvrzením odesláním registračního emailu

3. Opakované odeslání přístupů

Pokud rodič e-mail s přístupy obdržel, ale přesto se stále do aplikace nepřihlásil, je možné přístupy odeslat znovu. Opět kliknutím na obálku v pravé části řádku a zvolením možnost Odeslat přístupy Znovu – Ano.

Twigsee opakované odeslání přístupů do aplikace pro rodiče

4. Rodič přihlášen v aplikaci

Pokud rodič již aplikaci stáhnul do svého mobilního telefonu a aktivně se přihlásil, objeví se v administraci u tohoto rodiče datum jeho posledního přihlášení a také konkrétní verze stažené aplikace.  

Twigsee Pokud rodič již aplikaci stáhnul do svého mobilního telefonu a aktivně se přihlásil, objeví se v administraci u tohoto rodiče datum jeho posledního přihlášení a také konkrétní verze stažené aplikace.

VIDEO: Pro snadnou orientaci v mobilní aplikaci můžete rodičům poslat videonávod.

5. Hromadná pozvánka pro rodiče do aplikace Twigsee

Přístupy pro rodiče do aplikace Twigsee se dají rozeslat i hromadně a tím si můžete ušetřit čas klikáním na jednotlivé jména rodičů. Pozvat rodiče do aplikace můžete všechny najednou.

Umístění tlačítka Odeslat přístupy

V hlavním levém menu vyberte záložku Uživatelé aplikace, sekci Rodiče. V pravé části horní lišty najdete záložku Odeslat přístupy. Po kliknutí se rozbalí menu s dalšími 4 možnostmi, jejichž cílem je pokrýt všechny situace, které mohou nastat.

  1. První přístupy – toto je cesta pro první odeslání pozvánek novým rodičům.
  2. Všem neaktivním – takto pozvete všechny rodiče, kteří nejsou v aplikaci aktivní, ať už se jedná o nové rodiče nebo o rodiče stávající.
  3. Znovu odeslat nepřihlášeným – opakované pozvání rodičů, kteří se ještě do aplikace nepřihlásili.
  4. Odeslat všem – poslání pozvánky všem rodičům bez rozdílu.
Twigsee Přístupy pro rodiče do aplikace Twigsee se dají rozeslat i hromadně a tím si můžete ušetřit čas klikáním na jednotlivé jména rodičů.