Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Co znamená označení F0/F1/F2?

F je zkratka pro formulář, které potřebujete od rodičů vyplnit. Číslo pak značí pořadí, ve kterém formuláře rodiči přicházejí. Výjimkou je F0, která značí stálý formulář. Přesněji:


Video návod:


1. F1

Jedná se o přihlášku. Údaje, které rodič do přihlášky vložil, si můžete zobrazit v kartě dítěte. Tu najdete v sekci Matrika či Děti. po vybrání sekce se vám zobrazí seznam dětí a jejich údaje, Kliknete na dítě (přímo na jméno v řádku), které hledáte a nahoře vlevo se vám zobrazí odkaz na formulář F1. Naleznete jej také v sekci Přihlášky.

Twigsee zobrazení přehledů
Twigsee odeslání formuláře F1

2. F2

Je další formulář, který můžete naleznout úplně stejně jako F1, jedná se o formulář, kde se doplňují informace o dětech, které musí školka evidovat v matrice. Vyžádat si od rodičů vyplnění tohoto dotazníku mohou ale tehdy, je-li dítě oficiálně přijato do školky.

TIP: Jak si výrazně usnadnit přijímací řízení?

Twigsee odeslání formuláře F2
Twigsee doplnění osobních údajů podle formuláře F2

3.F0

Je poslední formulář, který kombinuje F1 a F2. Jedná se o aktualizaci údajů (např. změna adresy, odklad školní docházky). Pokud je rodiči zaslán tento formulář, předpokládá se, že dítě školku již navštěvuje, je aktivní a informace v tomto formuláři je potřeba pouze aktualizovat. Formulář můžete rodičům zaslat opakovaně. Tlačítko pro odeslání naleznete ve složce Matrika, vpravo na řádku u daného dítěte. Formuláře můžete zaslat i hromadně přes akční tlačítko nad tabulkou v sekci Děti.

Twigsee odeslání formuláře F0