Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Kalendář

Vaše školka pořádá událost, představení nebo třídní schůzky a potřebujete rodiče o této události informovat? Nebo chcete vytvořit událost pro ostatní učitele? V rámci ředitelského a učitelského účtu na webovém rozhraní (app.twigsee.com) máte možnost takovou událost v kalendáři vytvořit. Rodiče či učitelé pak tuto událost najdou ve své webové aplikaci v sekci Kalendář a rovněž se jim objeví v příspěvku na nástěnce.

Jak vytvoříte událost?

Událost může vytvářet ředitel a učitel prostřednictvím své webové aplikace. V sekci Kalendář klikne na tlačítko + v pravém horním rohu, čímž se otevře formulář pro vytvoření události.

Twigsee V sekci Kalendář klikne na tlačítko + v pravém horním rohu, čímž se otevře formulář pro vytvoření události.

Ve formuláři vyplníte název události, datum konání, popis události a vyberete příslušné dítě, třídu nebo učitele, na které se událost vztahuje.

Twigsee Ve formuláři vyplníte název události, datum konání, popis události a vyberete příslušné dítě, třídu nebo učitele, na které se událost vztahuje.

Pokud chcete událost zároveň zobrazit rodičům nebo ostatním učitelům jako příspěvek na nástěnce, zaškrtnete příslušné pole. Nakonec stačí kliknout na tlačítko Vytvořit.

Twigsee Pokud chcete událost zároveň zobrazit rodičům nebo učitelům jako příspěvek na nástěnce, zaškrtnete příslušné pole.

Kde najít vytvořenou událost?

Událost poté rodiče nebo učitelé najdou ve své webové aplikaci v sekci Kalendář. Pokud jste zvolili možnost Vytvořit příspěvek pro děti, událost se rodičům zobrazí také jako příspěvek na nástěnce.

Twigsee Pokud jste zvolili možnost Vytvořit příspěvek pro děti, událost se rodičům zobrazí také jako příspěvek na nástěnce.

Kalendář můžete mít nastavený na zobrazení denního, týdenního, měsíčního a dokonce i ročního rozvržení. Do kalendáře jsou také automaticky označeny narozeniny dětí. Pro snadnější práci s kalendářem máte také možnost použít filtry.

Twigsee Kalendář můžete mít nastavený na zobrazení denního, týdenního, měsíčního a dokonce i ročního rozvržení.