Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Jak přidat příspěvek s videem

Ukažte rodičům pokrok jaký ve Vaší péči děti udělali i krátkým videem. V mobilní aplikaci jej nahrajete následujícím způsobem:

Vytvoření nového příspěvku s videem

  • Na nástěnce v pravém dolním rohu kliknete na ikonu ,,+“. Po kliknutí na ikonu se vám zobrazí varianty Vytvořit příspěvek, Vytvořit anketu a Vytvořit příspěvek s videem.
  • Na stránce, která se Vám otevře, můžete vložit již nahrané video či video nahrát.

Vložit video

Pokud si zvolíte možnost vložit video, tak se Vám otevře Vaše galerie s videi, kde si můžete zvolit jaké video chcete přidat. Videa delší než 30 vteřin se automaticky oříznou na půl minuty.

Twigsee pokud si zvolíte možnost vložit video, tak se Vám otevře Vaše galerie s videi, kde si můžete zvolit jaké video chcete přidat

Nahrát video

Pokud jste si vybrali možnost nahrát video, tak Vás aplikace nejprve požádá, o přístup k Vašemu mikrofonu. Jakmile jej udělíte můžete začít nahrávat.

Video se po vložení či nahrání zkomprimuje do mp4 souboru a pak se nahraje do příspěvku.

Ostatní informace vyplníte stejně jako u běžného příspěvku. Důležité je vložit nadpis, vybrat aktivitu a děti. Pokud si tedy nevíte rady, tak se podívejte na článek – Vytvoření příspěvku.

Počet příspěvků s video není omezený. Ve webové aplikaci postupujete stejným způsobem.

Jakmile příspěvek uložíte, video se začne nahrávat v pozadí. Jakmile bude nahráno vyskočí Vám notifikace Příspěvek nahrán a nástěnka se aktualizuje. Toto může trvat několik sekund v závislosti na kvalitě a rychlosti připojení. Nelekejte se proto prosím, pokud příspěvek neuvidíte ihned.

TIP: Pokud si chcete video uložit, tak to funguje stejně, jako při ukládání fotografie.

Pozor! Sice máte k dispozici neomezený počet příspěvků s videi, ale na jeden příspěvek lze přidat pouze 30 sekund videa. Pokud byste chtěli vložit video, které je delší, než 30 sekund, tak se ořízne na první půlminutu. Veškeré videa, které přidáte, se konvertují do formátu mp4.