Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Automatický čas odchodu

Chcete-li ulehčit každodenní sledování odchodu dětí při celodenní docházce a zbavit se potřeby manuálního odklikávání v mobilní aplikaci, můžete využít funkci automatického zaznamenávání odchodu dětí v našem systému. Tato možnost vám umožní nastavit systém tak, aby automaticky registroval každodenní odchody dětí při celodenní docházce v přesně stanovený čas, což vám usnadní sledování a správu docházky.

Původní čas automatického odhlášení odchodu systémem byl nastaven na 22:00, ale nově máte možnost tento čas přizpůsobit podle svých preferencí.

Kde automatický čas odchodu nastavím?

V administrativním účtu na hlavní stránce vyberete sekci Nastavení a editaci školky. Vyberete kartu docházka a stravné. V kolonce automatický čas odchodu si nastavíte požadovaný čas odchodu. Poté vše uložíte.

Twigsee V administrativním účtu na hlavní stránce vyberete sekci Nastavení a editaci školky. Vyberete kartu docházka a stravné.

Po nastavení požadovaného odchodu Vám budou děti odhlášeny z docházky v čas který jste si v nastavení uložili. Je třeba poznamenat, že tato funkce není spojena s odchodem po obědě, který je nutné zaznamenat ručně.