Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Poznámky k omluvenkám

Je dítě nemocné? Jedná se o běžné nachlazení nebo naopak o virovou infekci, o které bychom měli varovat ve školce? Chybí dítě z důvodu speciální události, o které by měla být informována i školka? O všem budete včas informováni díky poznámkám k omluvenkám.

Povolení poznámek

Aby rodiče mohli přidávat poznámky k omluvenkám, je nezbytné tuto možnost nejprve povolit. Můžete tak učinit v administraci Twigsee v sekci Nastavení ➝ Editace školky. V kartě Docházka & stravné se nachází políčko, kde potvrdíte povolení poznámek. Na závěr je nutné vše uložit.

Jak rodič přidá poznámku?

Přidávání poznámek k omluvenkám může rodič jak z webové aplikace Twigsee (app.twigsee.com), tak z mobilní aplikace. Postup je stejný jako při běžném omlouvání. V posledním políčku, políčko Poznámky, stačí přidat potřebné podrobnosti. A máme hotovo!

Twigsee Přidávání poznámek k omluvenkám může rodič jak z webové aplikace Twigsee (app.twigsee.com), tak z mobilní aplikace.

Kde se poznámky zobrazí?

Poznámky k omluvenkám, které rodiče přidali, se zobrazí v administraci v sekci omluvenky – evidenci omluvenek. Poznámka bude také viditelná pro učitele, ředitele a rodiče v mobilní a webové aplikaci v detailu omluvenky.