Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Filtrování příspěvků v mobilní aplikaci Twigsee

Pro snadnou orientaci v mobilní aplikaci můžete příspěvky filtrovat. Filtr naleznete v pravém horním rohu a třídit příspěvky můžete následujícím způsobem:

1. Vyhledávání a filtrování

V pravém horním rohu naleznete 2 ikony pro vyhledávání:

  • ikona lupy – Umožňuje vyhledat jednotlivé příspěvky dle slovního spojení zadaných do vyhledávací lišty.
  • ikona filtru – Po kliknutí na tuto ikonu se zobrazí nabídka jako prostřední horní lišta. V této liště naleznete různé typy filtrování, které naleznete níže:
Twigsee V pravém horním rohu naleznete 2 ikony pro vyhledávání: ikona lupy a ikona filtru.

2. Filtr: Typ příspěvku

Po kliknutí na filtr Typ příspěvku se zobrazí nabídka, která Vám umožní příspěvky zobrazit dle Příspěvku, Ankety nebo Ankety – nehlasované. Po zvolení daných možností kliknete na Hotovo.

Twigsee Po kliknutí na filtr Typ příspěvku se zobrazí nabídka, která Vám umožní příspěvky zobrazit dle Příspěvku, Ankety nebo Ankety - nehlasované.

3. Filtr Aktivita

Pokud se jedná o filtr aktivity, v nabídce se Vám zobrazí mnoho druhů aktivit. Po zvolení druhu aktivity, potvrdíte svůj výběr vpravo nahoře tlačítkem Hotovo. Po jeho zadání se vám na timeline zobrazí všechny příspěvky týkající se aktivity, které bylo zadáno do filtru.

Twigsee Pokud se jedná o filtr aktivity, v nabídce se Vám zobrazí mnoho druhů aktivit.

4. Filtr konkrétního data

Jedná-li se například o příspěvky z určitého data, postup filtrování je stejný, jako u filtrování aktivity.

Twigsee Jedná-li se například o příspěvky z určitého data, postup filtrování je stejný, jako u filtrování aktivity.

5. Filtr dle autora

Tento filtr umožňuje zobrazení příspěvků od daného autora.

Twigsee Tento filtr umožňuje zobrazení příspěvků od daného autora.

6. Filtr uloženo

Při zvolení záložky Uloženo se Vám zobrazí veškeré příspěvky, které jste si v minulosti uložili šedým tlačítkem Uložit, který naleznete na konci každého příspěvku. Jakmile si příspěvek uložíte, tlačítko zčervená.

Twigsee Při zvolení záložky Uloženo se Vám zobrazí veškeré příspěvky, které jste si v minulosti uložili šedým tlačítkem Uložit.

Lze použít několik filtrů najednou (např. aktivita + datum + autor). Pokud si přejete konkrétní filtr vymazat, stačí na něho kliknout a označit Vymazat výběr.

Pozor! Pokud filtr nebude vlevo v řádku červenou ikonou Vymazat zrušen, budou se vám na timeline i nadále zobrazovat jen filtrované příspěvky.