Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Filtrování příspěvků v mobilní aplikaci Twigsee

Pro snadnou orientaci v mobilní aplikaci můžete příspěvky filtrovat. Filtr naleznete v pravém horním rohu a třídit příspěvky můžete následujícím způsobem:

1. Ikona filtru

Klikněte na ikonu filtru vlevo nahoře

2. Nabídky filtrování

Po rozkliknutí se vám zobrazí řádek nabídek, které je třeba filtrovat, např. datum, autor příspěvku, konkrétní dítě, aj.

Twigsee po rozkliknutí se vám zobrazí ikony filtru řádek nabídek, které je třeba filtrovat

3. Filtr konkrétního dítěte

Pokud se jedná například o filtr konkrétního dítěte, v řádku rozkliknete kolonku dítě, následně ve filtru napíšete dané jméno. Potvrdíte svůj výběr vpravo nahoře tlačítkem Hotovo. Po jeho zadání se vám na timeline zobrazí všechny příspěvky týkající se dítěte, které bylo zadáno do filtru.

4. Filtr konkrétního data

Jedná-li se například o příspěvky z určitého data, postup filtrování je stejný, jako u filtrování dětí.

Twigsee pokud se jedná například o filtr konkrétního dítěte, v řádku rozkliknete kolonku dítě, následně ve filtru napíšete dané jméno

Lze použít několik filtrů najednou (např. aktivita + datum + dítě). Pokud si přejete konkrétní filtr vymazat, stačí na něho kliknout a označit Vymazat výběr.

Pozor! Pokud filtr nebude vlevo v řádku červenou ikonou Vymazat zrušen, budou se vám na timeline i nadále zobrazovat jen filtrované příspěvky.

Twigsee pokud filtr nebude vlevo v řádku červenou ikonou Vymazat zrušen, budou se vám na timeline i nadále zobrazovat jen filtrované příspěvky

TIP: Chcete filtrovat příspěvky pomocí vlastního textu? Návod naleznete zde.