Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Jak přidat omluvenku v mobilní aplikaci?

Je vaše dítě nemocné, či se z rodinných důvodů nemůže dostavit do školky? S naší aplikací nemusíte posílat SMS a hledat, na které telefonní číslo zprávu odeslat. Díky Twigsee je proces omlouvání dětí velmi snadný.

1. Vytvoření nové omluvenky

V aplikaci na timeline kliknete na třetí záložku „Omluvenky“ v dolním řádku, kde se Vám zobrazí seznam již vytvořených omluvenek. Vpravo nahoře kliknete na Nová.

2. Vyplnění omluvenky

  • Výběr dítěte – Zobrazí se Vám ikona, nebo ikony (pokud máte ve školce více dětí) a kliknete na ikonu dítěte, které omlouváte (můžete označit i všechny své děti). Pokud ikona dítěte zmodrala, znamená to, že je označená a to je v pořádku.
  • Kdy – Datum, kdy bude vaše dítě ve školce chybět a část dne absence, t.j. dopoledne, celý den nebo odpoledne.
  • Důvod absence – Máte na výběr z několika možných variant absence.
  • Poznámka – Slouží pro případné další sdělení. Tato položka není povinná.

Pokud jste vyplnily veškeré náležitosti, kliknete vpravo nahoře na Hotovo. Po uložení se omluvenka promítne v seznamu vytvořených omluvenek.

Twigsee Pokud jste vyplnily veškeré náležitosti, kliknete vpravo nahoře na Hotovo.

TIP: Pokud dítě omluvíte později než je stanovený čas pro včasnou omluvenku, jedná se o tzv. omluvenku pozdní.

3. Přijetí omluvenky

Po uložení se na nástěnce v aplikaci zobrazí Přijetí omluvenky, které obdržíte i na e-mail. Aplikace Twigsee vám automaticky oznámí přijetí omluvenky. To znamená, že omluvenka je zaevidovaná a školka ji bude mít v přehledu na konkrétní datum, které jste uvedli v omluvence.