Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Schválení omluvenky

Nyní máte možnost v rámci editace školky nastavit schválení omluvenek ředitelem. Pokud tuto volbu povolíte, omluvenky budou muset projít schválením ze strany administrátora. Omluvenky, které čekají na schválení a již schválené, budou zobrazeny v docházce. Omluvenky, které nebyly schváleny, nebudou zobrazeny v docházce a také se nedá na takovou omluvenku vytvořit náhrada.

Jak nastavím schvalování omluvenek?

V administrativním účtu v sekci Nastavení➝ Editace školky. V kartě Docházka & stravné se nachází políčko Schvalovat omluvenky, kde povolíte schvalování omluvenek. Poté je potřeba vše uložit.

Twigsee V kartě Docházka & stravné se nachází políčko Schvalovat omluvenky, kde povolíte schvalování omluvenek.

Odeslání omluvenky ke schválení rodičem.

Aby rodiče viděli, zda byla omluvenka schválena školkou, je nutné vytvořit omluvenku přes webovou aplikaci (app.twigsee.com), kde se přihlásí se stejným účtem jako v mobilní aplikaci. Po vytvoření omluvenky uvidíte v kalendáři danou omluvenku označenou oranžovou barvou. Kliknutím na omluvenku se zobrazí informace, že omluvenka čeká na schválení.

Twigsee Po vytvoření omluvenky uvidíte v kalendáři danou omluvenku označenou oranžovou barvou. Kliknutím na omluvenku se zobrazí informace, že omluvenka čeká na schválení.

Jakmile školka omluvenku schválí, barva okolo omluvenky se změní na zelenou. Po rozkliknutí omluvenky uvidíte, že omluvenka byla schválena. Tímto způsobem je možné jednoduše sledovat stav schválení omluvenek v aplikaci Twigsee.

Twigsee Po rozkliknutí omluvenky uvidíte, že omluvenka byla schválena.

Schválení omluvenek ze strany školky

K potvrzení omluvenek slouží administrativní účet. V sekci Omluvenky máte možnost filtrovat omluvenky podle dětí, data, třídy atd. Zde lze přehledně vidět stav každé omluvenky, včetně těch, které čekají na schválení a již schválených.

Když je omluvenka k dispozici ke schválení, jednoduše klikněte na ikonu vedle omluvenky. Máte možnost buď schválit omluvenku, nebo ji zamítnout. Tímto způsobem je proces schvalování omluvenek dokončený.

Twigsee Když je omluvenka k dispozici ke schválení, jednoduše klikněte na ikonu vedle omluvenky. Máte možnost buď schválit omluvenku, nebo ji zamítnout.