Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Importování platebních transakcí

Importování přijatých plateb do systému Twigsee můžete udělat dvěmi způsoby:

  • Pokud je Vaší bankou FIO banka, můžete povolit napojení a transakce se Vám z banky budou automaticky importovat a to k datu které si vyberete.
  • V případě, že Vaše školka nepoužívá FIO banku, je potřeba výpis plateb z Vaší banky stáhnout a nahrát do systému Twigsee manuálně. V případě že máte FIO banku můžete tento manuální import využít pokud se Vám některé platby nespárovali. Import transakcí momentálně funguje pro banku Raiffeisen Bank a Fio, do budoucna přibudou další banky.

Kde mohu manuálně importovat transakce?

V hlavním menu na levé straně obrazovky vyberte záložku Finance, a klikněte na podsekci Transakce.Nahoře v pravo kliknete na tlačítko Importovat transakce.

Twigsee V hlavním menu na levé straně obrazovky vyberte záložku Finance, a klikněte na podsekci Transakce

Otevře se Vám okno se čtyřmi kroky:

  1. Banka – vyberete Vaši banku, momentálně máte možnost si vybrat ze dvou bank a to Raiffeisen Bank a Fio, do budoucna přibudou další banky.
  2. Soubor – z Vaší banky je potřeba stáhnout soubor s přijatými platbami. Jak takový soubor stáhnout zjistíte ve Vaší bance.
  3. Náhled – otevře se Vám seznam přijatých plateb, vyberte si které platby chcete importovat. Máte zde možnost kliknout na platbu a zjistit detailní informace o platbě. Platby zde můžete spárovat s platbami od rodičů. Platby se stejným VS se Vám napárují automaticky nebo můžete párovat ručně.
  4. Dokončeno – až máte všechny platby upravené nebo spárované klikněte na dokončit a platby Vám importují do Transakcí ( v případě že nemám platby spárované, máte možnost napárovat platby i později v záložce Transakce)
Twigsee Dokončeno - až máte všechny platby upravené nebo spárované klikněte na dokončit a platby Vám importují do Transakcí

Kde najdu seznam přijatých plateb?

Přijaté platby najdete v hlavním menu FinanceTransakce.

Twigsee Přijaté platby najdete v hlavním menu Finance - Transakce

Zde máte možnost platby spárovat, kliknutím na ikonu dvou šipek na konci řádku.

Twigsee Zde máte možnost platby spárovat, kliknutím na ikonu dvou šipek na konci řádku

Otevře se Vám detail platby. V pravé polovině okna si ze seznamu plateb vyberete platbu od rodiče a kliknete na zelené tlačítko dole pod oknem – napárovat platbu na transakci.

Twigsee Otevře se Vám detail platby. V pravé polovině okna si ze seznamu plateb vyberete platbu od rodiče a kliknete na zelené tlačítko dole pod oknem

Ikona přeškrtnutého oka znamená možnost skrýt platbu. Pokud máte v seznamu i platby které se netýkají plateb školného a stravného můžete tyto platby ze seznamu skrýt.

Twigsee Ikona přeškrtnutého oka znamená možnost skrýt platbu. Pokud máte v seznamu i platby které se netýkají plateb školného a stravného můžete tyto platby ze seznamu skrýt

V záložce Transakce najdete přijaté platby. Náš systém zkontroluje částku a variabilní symbol platby Pokud se tedy údaje shodují s platbou za školkovné a stravné, automaticky tyto platby spáruje. V případě špatně zadaného variabilního symbolu či chyby, je možné platbu spárovat i ručně. Máte možnost si samostatně zobrazit jak napárované tak nenapárované platby.