Přejít na obsah Přejít na hlavní navigaci Přejít na zápatí

Zápis od nás je nyní nejen automatizovaný, ale i individualizovaný

Vzali jsme všechny postřehy, vaše náměty a připomínky z minulého roku a upravili přijímací řízení tak, aby pro Vás bylo ještě užitečnější. Nejčastějším dotazem bylo, zda lze námi poskytnuté emaily, formuláře či dokumenty upravit. S radostí můžeme konečně říci ANO. Nyní můžete využít našich přednastavených šablon, či si můžete vše sestavit dle svého.

Systém Twigsee umožňuje i mimořádné a zvláštní zápisy. To znamená, že zápis můžete využít i pro ukrajinské děti dle LEX Ukrajina.

JAK ZÁPIS SPUSTÍTE?

Stejně jako předtím, stačí na stránky přidat odkaz na formulář. Všechny přihlášky Vám spadnou do sekce „Přihlášky“, kde budou čekat na vyhodnocení. Odkaz, ale již nenajdete na nástěnce, ale vygeneruje se Vám jakmile přijímací řízení vypíšete v sekci „Přihlášky“ a kategorii „Přijímací řízení“. Můžete tak vypsat více přijímacích řízení najednou.

JAK NA TO?

Pokud si budete chtít přijímací řízení nastavit sami tak:

1) Přednastavte emaily, které by měli rodičům dorazit při přijetí či zamítnutí přihlášky.

To učiníte v sekci „Nastavení“ a kategorii „Emaily“. Do emailu si můžete velmi snadno nastavit zástupné znaky, pro informace, které rodiče již do systému uvedly. Email se tedy vygeneruje pro každé dítě s jeho informacemi.

2) V sekci Přihlášky si pak pod kategorií Přijímací řízení nastavíte:

  • Základní nastavení (název, doba po kterou je přijímací řízení aktivní, a případně pokud máte více poboček a vypisuje přijímací řízení najednou tak možnost nastavení preference a kapacitu pro každou pobočku)
  • Vzhled formuláře (jaké údaje od rodičů požadujete či jaké přílohy mají rodiče dodat)
  • Email co přijde rodiči po odeslání přihlášky a přidáte emaily pro vyhodnocení, které jste si vytvořili v 1. kroku (přijetí či odmítnutí přihlášky)

3) Po uložení se vám v kategorii „Přijímací řízení“ objeví nová položka a konci řádku najdete odkaz, který si vložíte na webové stránky.

Pozn. Přijímací řízení lze upravovat i v případě, že již probíhá. Na již odeslané přihlášky změna nebude mít vliv.

Tímto ale nekončíme. Víme, že jednou z nejtěžších částí je i samotné vyhodnocení přijímací řízení a i zde pro vás připravujeme nové funkce, které vám ušetří spoustu času a nervů.

Pro ty z Vás, kteří se již rozhodli vypsat přijímací řízení dle starých pravidel máme také dobrou zprávu. Pokud byste z jakéhokoliv důvodu chtěli informace změnit, můžete. Přihlášky Vám spadnou do stejné kategorie a po exportu je lze vyhodnotit dohromady s novými.